Кошик
3892 відгуків
promo_banner
LuxPrice - Інтернет магазин ручного інструменту та інших корисних товарів
+380 (95) 022-47-07
+380 (97) 998-67-52

Ручний інструмент для дому та авто

Кращий ручний інструмент в онлайн-магазині Lux-Price

У повсякденному житті постійно доводиться стикатися з дрібним ремонтом і епізодичними слюсарними роботами, які під силу виконати в домашніх умовах. Зібрати комп'ютерний стіл, навісити дзеркало у ванній, відремонтувати електророзетку або усунути поломку велосипеда – все це легко зробити, маючи під рукою повноцінний набір ручного інструменту. Купити його вигідно для Вас, пропонує наш інтернет-магазин Люкс Прайс. Ми підібрали найбільш ходовий асортимент товарів, які знадобляться і досвідченому майстру, і любителю.Перелік моделей, представлений на сторінках нашого веб-сайту, що дозволяє зробити оптимальний придбання, і забезпечити себе всім необхідним для точкових ремонтних робіт.

Які комплекти ручного інструменту можна знайти у нас?

Для Вашої зручності, ми створили тематичні каталоги ручного інструменту, кожен з яких включає товарні позиції певного типу в різних цінових нішах:

  • гайкові ключі,
  • набори торцевих головок
  • набори викруток
  • викрутки,
  • вимірювальні прилади,
  • ножиці по металу.

Товари представлені, як в напівпрофесійному, так і в професійному виконанні. Відповідно, відмінні і ціни на конкретні моделі. Варто відзначити, що професійні моделі володіють покращеною ергономікою, виготовляються з високоякісних сталей і матеріалів з підвищеними характеристиками міцності. Вони ідеально підходять для тих, хто постійно пов'язаний зі слюсарним ремонтом. Напівпрофесійні зразки – відмінні помічники для різних дрібних робіт, періодично виконуваних будинку. Вони мають тривалий експлуатаційний ресурс, але при цьому пропонуються в бюджетному сегменті цін. Функціонально ж напівпрофесійні (аматорські) моделі дещо відрізняються від професійних аналогів.

Як функціонує наша онлайн-майданчик?

Простий і зрозумілий інтерфейс нашого веб-ресурсу дозволяє легко зорієнтуватися в асортименті навіть новачкові. Використовуючи функціонал фільтрів, можна швидко підібрати відповідний вид ручного инструментав заданому ціновому діапазоні, і сформувати заявку. Якщо Вам потрібна професійна консультація – в телефонному режимі порадимо, який саме варіант буде оптимальним. Можливо, виявиться достатнім придбати, наприклад, недорогі напівпрофесійні діелектричні викрутки, а може, краще відразу взяти професійний набір торцевих головок.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner