





129 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 350 ₴
ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ТА ДОКУМЕНТАЦІЯ INTERTOOL RT-0001
| Матеріал виготовлення | метал |
|---|---|
| Тип | ручний |
| Діаметр заклепки | 3,2; 4; 4,8 мм |
| Вага | 0,503 кг |
Опис



Призначення
Пістолет заклепувальний ручний INTERTOOL RT-0001 призначений для встановлення алюмінієвих заклепок діаметром 3,2; 4; 4,8мм. Дозволяє скріплювати кілька шарів матеріалу або кілька деталей.

Проста конструкція
Пістолет має просту конструкцію та легкий у використанні. Надміцний інструментальний метал забезпечує тривалий строк служби. Ергономічні пластикові насадки на ручці створюють комфорт під час роботи з інструментом.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Intertool |
| Тип инструмента | Заклепочник для вытяжных заклепок |
| Тип головы | Неповоротная |
| Размеры вытяжных заклепок | 2.4 мм, 3.2 мм, 4.0 мм, 4.8 мм |
| Вес | 0.503 кг |
| Состояние | Новое |
| Материал ручки | металл |