

130 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 350 ₴
Набір перехідників для торцевих головок INGCO AMN365A01 (3 шт.) призначений для переходу від шестигранного до квадратного типу кріплення під час роботи з торцевими головками. Виготовлений із хромованадієвої сталі (50BV30) з нікелевим покриттям. Розміри перехідників 1/4″ та 3/8″ — 65 мм, 1/2″ — 73 мм. Хвостовик — 6,35 (1/4″).
| Набір із 3 позицій: | 1/4″, 3/8″, 1/2″ |
| Довжина | 65 мм (1/4″, 3/8″); 73 мм (1/2″) |
| Кількість | 3 |
| Хвостовик | 1/4″ Hex |
| Матеріал | 50BV30 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | INGCO |
| Тип инструмента | переходник |
| Квадрат | 1/4" |
| Размер max | 73 мм |
| Размер min | 65 мм |
| Количество в наборе | 3 шт |
| Состояние | Новое |