


133 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 350 ₴
Набір головок торцевих магнітних 10 мм 1/4"х65 мм 3 шт INGCO використовується спільно з гайковертами для монтажу або демонтажу різьбових з'єднань.
Матеріал вироби — високоякісна хромованадієва сталь.
Потужний магніт.
У наборі 3 головки діаметром 10 мм і хвостовик 1/4"
| Хвостовик | 1/4" |
| Довжина | 65 мм |
| Діаметр | 10 мм |
| Матеріал | 50BV30 |
| Особливість | з потужним магнітом |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | INGCO |
| Тип инструмента | набор торцевых головок |
| Квадрат | 1/4" |
| Размер max | 10 мм |
| Размер min | 10 мм |
| Количество в наборе | 3 шт |
| Состояние | Новое |