


127 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 350 ₴
Тримач для біт магнітний 1/4"х60 мм, 2 шт блістер INGCO виготовлений з хромованадієвої сталі.
У комплекті поставляється два тримачі.
Розмір виробу — 60 мм.
Упаковано в подвійній блістер.
| Довжина | 60 мм |
| Кількість | 2 шт. |
| Матеріал | CrV |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | INGCO |
| Тип | Держатель |
| Тип биты | Односторонняя |
| Длина | 60 мм |
| Состояние | Новое |
| Квадрат | 1/4" |