



315 ₴
299 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 350 ₴
Призначення
Зручний та місткий органайзер (375*290*67 мм) підходить для зберігання та транспортування невеликих предметів: кріпильних елементів, дрібних інструментів, металовиробів, фурнітури, запчастин, рибальського приладдя та інших дрібниць.
Міцний та зручний
Органайзер виготовлений з ударостійкого пластику з ребрами жорстокості. Два замки надійно притискають кришку та не дають пересипатись навіть невеликим деталям з однієї секції до іншої.
Прозорість кришки допомагає швидко знаходити потрібні предмети. Органайзер має зручну ручку для транспортування. Два бічні замки призначені для кріплення подібних моделей органайзерів в одну систему зберігання.
Знімні перегородки
У вашому розпорядженні 17 містких секцій. У цей ящик можна покласти інструмент, довжиною до 35 см і шириною до 13 см, завдяки знімним перегородкам між секціями. Розмір відсіків, які можуть зніматися 70*65*54 мм. Розмір відсіків, які не знімаються 70*85*54; 110*70*54 мм.
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Длина | 375 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Высота | 67 мм |
| Основные | |
| Тип | Ящик |
| Материал | Пластик |
| Форма | Прямоугольная |
| Цвет | Разные цвета |
| Количество предметов в наборе | 1 |