




334 ₴
299 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 350 ₴
Призначення
Органайзер СИЛА 330208 використовується для акуратного зберігання та перенесення металовиробів та дрібних деталей, кріпильних елементів, фурнітури, запчастин, рибальського приладдя та інших дрібниць.
Міцний та зручний
Органайзер виготовлений з міцного, зносостійкого пластику. Два замки надійно притискають кришку та не дають пересипатись навіть невеликим деталям з однієї секції до іншої.
Прозорість кришки допомагає швидко знаходити потрібні предмети. Органайзер має зручну ручку для транспортування.
Знімні перегородки
Всередині органайзера передбачені відсіки з перегородками для розміщення кріпильних елементів: металовиробів, фурнітури, запчастин, рибальського приладдя та інших дрібниць. При цьому розмір відділення можна сформувати самостійно, виймаючи необхідну перегородку.
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Сила |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Материал | Пластмасса |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 380 мм |
| Ширина | 310 мм |
| Высота | 70 мм |