






307 ₴
299 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 350 ₴
Призначення
Двосторонній органайзер СИЛА 330211 дозволяє зберігати та транспортувати вдвічі більше підручних інструментів та предметів. Використовується для металовиробів, дрібних деталей, кріпильних елементів, фурнітури, запчастин, рибальського приладдя та інших дрібниць.
Міцний та зручний
Органайзер виготовлений з міцного, зносостійкого пластику. Два замки надійно притискають кришку та не дають пересипатись навіть невеликим деталям з однієї секції до іншої.
Прозорість кришки допомагає швидко знаходити потрібні предмети. Органайзер має зручну ручку для транспортування.
Знімні перегородки
Дві сторони кейса мають відділення зі знімними перегородками, що дозволяє вам самостійно сформувати відповідні за розмірами відсіки під інструмент.
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Сила |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Материал | Пластмасса |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 310 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Высота | 80 мм |