






460 ₴
429 ₴
Призначення
Вертикальний органайзер з безліччю різних відділень допоможе навести лад на робочому місці, вдома або в гаражі. Добре продумана містка конструкція спрощує зберігання та пошук невеликих речей, наприклад: кріпильних елементів, невеликої фурнітури, металовиробів, біжутерії, бісеру тощо.
Можливості
Органайзер виготовлений з міцного пластику і вміщує 12 лотків: 4 великих (140*110*60 мм), 8 маленьких (140*50*35 мм).
Всередині кожного лотка розміщується перегородка, яка може зніматися, що збільшує кількість камер зберігання до 24 одиниць.
Зручний
Прозорі стінки дозволяють побачити що зберігається в лотках, це спрощують процес пошуку. Зручні ручки допомагають висувати лотки, а обмежувачі на верхніх стінках комірок не дозволяють їм випадати.
Органайзер призначений для стаціонарного використання та не займає багато місця. Завдяки отворам, розташованим на задній стінці, він легко кріпиться на стіну.
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Сила |
| Тип | Кейс (органайзер) |
| Количество отделений/карманов | 12 |
| Материал | Пластмасса |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 265 мм |
| Ширина | 260 мм |
| Высота | 160 мм |