


24 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 350 ₴
Леза для ножів сегментні 18 мм 10 шт. Vitals призначені для використання як змінні робочі елементи в ножах. Підійдуть для роботи з паперу, картону та інших подібних матеріалів при будівельних та оздоблювальних роботах.
Леза постачаються пластиковому блістерові у кількості 10 шт. Виготовлені з високовуглецевої сталі.
| Розмір леза | 18×100 мм |
| Кількість лез | 10 од. |
| Товщина леза | 0.5 мм |
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Тип | Лезвие |
| Длина | 100 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Толщина | 0.5 мм |
| Количество в упаковке | 10 шт |
| Состояние | Новое |