




156 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 350 ₴
Ліквідатор скоб (скобовидаляч) універсальний 180 мм Vitals Master використовують для видалення скоб, висотою від 4 до 14 мм.
Виготовлений із міцної інструментальної сталі з хромованим покриттям. Сталь відрізняється надійністю і не схильна до появи іржі.
Плаский тонкий носик легко видаляє скоби з важкодоступних місць. Працювати з ним зручно, має ручку, яка повторює вигини долоні і не втомлює користувача.
| Довжина, мм | 180 |
| Матеріал | сталь С45 |
| Матеріал рукояток | двокомпонентна прогумована ручка |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Vitals |
| Крепежное средство | Скобы |
| Длина скобы | 14 мм |
| Ширина скобы | 12 мм |
| Вес | 0.1 кг |
| Состояние | Новое |
| Тип | Молотковый |
| Комплектация | |
| Прорезиненная рукоятка | Да |