






1 285 ₴
Сумка для інструментів СИЛА 330198 розмірами 490х240х350 мм оснащена 23 зручними кишенями для організації та зберігання інструментів. Відмінно підійде для будівельників, автослюсарів, електриків та майстрів широкого профілю.
Виготовлена з міцного матеріалу, сумка стійка до зносу та механічних пошкоджень. Має посилене дно, зручні ручки для перенесення та ремінь на плече для зручного транспортування.
Характеристики:
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Сила |
| Тип | Сумка |
| Количество отделений/карманов | 23 |
| Цвет | Черный |
| Материал | Ткань |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 490 мм |
| Ширина | 240 мм |
| Высота | 350 мм |