






532 ₴
Сумка для інструментів СИЛА 330200 має зручні розміри 390х230х260 мм та оснащена 16-ма функціональними кишенями. Ідеально підходить для організованого зберігання та транспортування ручного інструменту.
Виготовлена з щільного зносостійкого матеріалу, сумка витримує високі навантаження та інтенсивну експлуатацію. Має посилене дно, зручні ручки та плечовий ремінь.
Характеристики:
| Основные | |
|---|---|
| Состояние | Новое |
| Производитель | Сила |
| Тип | Сумка |
| Количество отделений/карманов | 16 |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Длина | 390 мм |
| Ширина | 230 мм |
| Высота | 260 мм |