
239 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 350 ₴
Торцева насадка HANS 6402М26 розміром 26 мм та з профілем 12-гранна використовується для монтажу та демонтажу великих кріплень. Посадка 3/4" дозволяє застосовувати її з важким інструментом для професійних завдань.
Виготовлена з високоміцної сталі, насадка стійка до деформацій та інтенсивної роботи. 12-гранний профіль забезпечує легке встановлення навіть при частково пошкоджених гайках.
Характеристики:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hans |
| Тип инструмента | торцевая головка |
| Рабочий профиль | Двенадцатигранник |
| Квадрат | 3/4" |
| Размер max | 26 мм |
| Размер min | 26 мм |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Состояние | Новое |