
141 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 350 ₴
Насадка торцева Alloid ТГ-60122M-12 з профілем 12-гранна та розміром 22 мм використовується для роботи з кріпленням середнього і великого діаметру. Посадка 3/4" дозволяє використовувати її з відповідним професійним інструментом.
Завдяки 12-гранному профілю забезпечується легке встановлення на гайку з будь-якого кута. Насадка виготовлена з високоякісної сталі, що витримує великі навантаження.
Характеристики:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Alloid |
| Тип инструмента | торцевая головка |
| Рабочий профиль | Двенадцатигранник |
| Квадрат | 3/4" |
| Размер max | 22 мм |
| Размер min | 22 мм |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Состояние | Новое |