
148 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 350 ₴
Торцева насадка Alloid ТГ-60121M-12 розміром 21 мм та 12-гранним профілем під посадку 3/4" призначена для зручної та ефективної роботи з кріпленнями у складальних і ремонтних роботах.
Насадка має підвищену зносостійкість завдяки використанню легованої сталі. 12-гранна конструкція дозволяє працювати навіть з деформованими гайками без ризику прослизання.
Характеристики:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Alloid |
| Тип инструмента | торцевая головка |
| Рабочий профиль | Двенадцатигранник |
| Квадрат | 3/4" |
| Размер max | 21 мм |
| Размер min | 21 мм |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Состояние | Новое |