
252 ₴
Минимальная сумма заказа на сайте — 350 ₴
Торцева насадка Alloid ТГ-60136M-12 з посадкою 3/4" та розміром 36 мм має 12-гранний профіль, що дозволяє точно та безпечно працювати з великими болтами і гайками. Ідеальна для вантажного транспорту, спецтехніки та промислового обладнання.
Виготовлена з високоміцної сталі, стійкої до зносу і деформацій. Забезпечує надійне зчеплення навіть при високих навантаженнях.
Характеристики:
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Alloid |
| Тип инструмента | торцевая головка |
| Рабочий профиль | Двенадцатигранник |
| Квадрат | 3/4" |
| Размер max | 36 мм |
| Размер min | 36 мм |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Состояние | Новое |