



448 ₴
441 ₴
Бокорезы Clipper 60CrV, смещенный шарнир 160мм APRO 310451
| Тип упаковки | картонний хедер |
| Довжина | 160 мм |
| Матеріал | хром-ванадієва сталь |
| Артикул | 310451 |
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | APRO |
| Страна производитель | Китай |
| Тип | Бокорезы |
| Длина инструмента | 160 мм |
| Вес | 0.245 кг |
| Состояние | Новое |